bai lang championship banner

For all your insurance needs
please visit our Sponsors -

july 2008 results - solihull

1: Damien Scott (Scorpio) V Ismaiel Umar (Ace) - Win to Damien
2: Harry Hennon (TKO) V Hamza Ilyas (Ace) - Win to Hamza
3: Jon Boy Beckitt (Newark) V Billy Maddison (Solihull) - Win to Jon Boy
4: Zeeshan Khan (Ace) Vs George Hennon (TKO) - Demo
5: Kieran Lomax (Black Cobra) V Ridwan Khan (USKA) - Win to Kieran
6: Aqeeb Vazir (Bai Lang) V Callum Walton (TKO) - Win to Aqeeb
7: Raza Bashier (Ace) V Bailey Sugden (Newark) - Win to Bailey
8: Jason Gill (Solihull) V Aahdam Amjad (USKA) - Win to Aahdam
9: Zach Jee (TKO) V Usmaan Ali (USKA) - Draw
10: Danny Hickman (Solihull) V Danny Swanwick (Newark) - Win to Danny Hickman
11: Danny Henry (Atherstone) V Clint Townsend (TKO) - Win to Danny
12: Mitchell Butterfield (Atherstone) V Louis Regan (USKA) - Win to Louis
13: Ben Glasspool (TKO) V Alan Radford (Atherstone) - Win to Ben
14: Oliver Beale (Newark) V Rajab Hussain (Ace) - Win to Oliver
15: Bradley Collins (TKO) V Brian Hughes (USKA) - Win to Brian
16: Jade Stangoe (Atherstone) V Hamza Ilyas (Ace) - Demo
17: Hassan Ahmed (Ace) V Mark Sedgwick (USKA) - Demo
18: Callum Hawthorne (Solihull) V Chad Sugden (Newark) - Win to Chad
19: Ryan Houguez (TKO) V Brendan Lawless (Solihull) - Win to Brendan
20: Sophie Webb (Newark) V Megan Kelly (USKA) - Draw
21: Aimee Tyler (Bai Lang) V Kacey Wright (TKO) - Win to Kacey
22: Katie Alexander (Newark) V Jessica Tonks (Atherstone) - Win to Katie
23: Alex Yianni (TKO) V Wayne Wallis (Saracens) - Win to Wayne
24: Dion Scott (Scorpio) V Charlie Pearson (Newark) - Win to Charlie
25: Mark Sedgwick (USKA) V Alasdair Dadswell (Bai Lang) - Demo
26: Curtis Jones (TKA) V Shane McCue (Black Cobra) - Win to Shane
27: George Baxter (Atherstone) V Robbie Pooley (Newark) - Win to Robbie
28: Jordan Frost (Newark) V Brandon Lomax (Black Cobra) - Win to Jordan
29: Gary Worthington (Newark) V Logan Willock (BMAC) - Win to Logan
30: Regis Sugden (Newark) V Zakir Rahman (USKA) - Win to Zakir
31: Miriam Khan (USKA) V Stacey Richards (USKA) - Demo
32: Kayleigh Elson (Bai Lang) V Tehreem Ali (USKA) - Win to Kayleigh
33: Chantelle Scott (Scorpio) V Jessica Tonks (Atherstone) - Win to Chantelle
34: Liam Parker (Newark) V Raza Bashir (Ace) - Win to Liam
35: Bradley Cull (Newark) V Nathan Pugsley (Solihull) - Win to Bradley
36: Jamie Stangoe (Atherstone) V Fraser Wilding (Solihull) - Win to Fraser
37: George Hawkins (Atherstone) V Asif Habib (Ace) - Win to Asif
38: Callum Bingham (Newark) V Jack Burrows (Atherstone) - Draw
39: Macauley Stolp (Newark) V Hamad Burky (USKA) - Win to Hamad
40: Dale Jones (Saracens) V Mark Butterfield (Atherstone) - Win to Dale
41: Dean Stansfield (Solihull) V Azad Khan (USKA) - Demo
42: Dean Stansfield (Solihull) V Anthony McNally (Lau Gar) - Win to Dean
43: Jon Fleet (Saracens) V James Randell (Ace) - Win to James
44: Jason Stangoe (Atherstone) V Peter Quinn (USKA) - Win to Peter
45: Jake Richards (USKA) V Rich Cartwrigh (Solihull) - Demo